Kdo má nyní největší šance na zlatý slitek?

Protože je za námi již 9 kol soutěže a 9 měsíců hlasování o nejlepší článek čtenářů, rozhodl jsem se aktualizovat průběžné pořadí nejlépe hodnocených článků. Připomínám, že kromě měsíčních mincí Silver Eagle se hraje i o 5g zlatý slitek pro celoročního vítěze s největším počtem „like“.

Zde publikuji veškeré články se 100 a více „like“ k 1. listopadu 2012, cca 19:30 hodin. Podotýkám, že některé články získaly za uplynulý měsíc několik set hlasů, jeden z nich dokonce více než 1000. Jak vidíte, nic není ztraceno a hlasujte i nadále. Hlasovat můžete samozřejmě i pro články s menším počtem „like“, za měsíc budu publikovat aktualizovaný seznam.

Do tohoto seznamu se může dostat i ten, kdo článek teprve pošle nebo ten, jehož článek má méně než 100 „like“.

1537 „like“ – Natália Ševčíková: Historický zlom zlata a striebra je neodvratnou budúcnosťou

1444 „like“ – Lukáš Kuna: Mali mať s.r.o.

621 „like“ – Natália Ševčíková: Bezpečné zlato

379 „like“ –  Lukáš Kuna: Oddlžovacie agentúry – pomocníci alebo posledný klinec do rakvy?

257 „like“ – Jan Furiš: Nejvýnosnější investice na světě

250 „like“ – Zdeněk Hloušek: Proč investovat do zlata a stříbra aneb jiný pohled na drahé kovy a dění okolo nich

243 „like“  – Zdeněk Hloušek: 2% = 49 x nula nula NIC

228 „like“  – Lukáš Kuna: Kriminalita vs. ekonomická situácia

 

Všechny chronologicky seřazené články najdete zde a na následujících stránkách. Proto neváhejte a hlasujte.

Komentáře
 1. velkamedvedice napsal:

  Nechci se nikoho dotknout , ale 1537 „like“ mi nepřipadá jako soutěž komu se líbí autorův příspěvek, ale vypovídá pouze aktivitě autora ve shánění počtu přátel na sociální síti, viz. řádový rozdíl. Ale budu dělat jako že nic.

 2. Hracik napsal:

  Na druhu stranu zase treba uznať, že autorom súťaže išlo práve o to zviditeľnenie sa na sociálnej sieti.

 3. plukin napsal:

  Toz me tak napada jestli to je jenom „like“ pocitadlo nebo to kontroluje i IP ci jinou identifikaci zarizeni ze ktereho to jde? Protoze co mi brani si zalozit tolik profilu a liknout si to tolikrat abych vyhral? A nemusim ani nikde shanet liky. Teda me brani to ze nemam ani jeden clanek, ale lidi jsou koumavi kdyz o neco jde.. 😎

 4. Jan Altman napsal:

  Komu by stálo za to zakládat si ručně 1500 účtů kvůli jednomu stříbrňáku? Za takovou hodinovku dnes nedělá ani učitel…

 5. fellow napsal:

  Pokud se na začátku měsíce nenuluje počítadlo lajků, postrádá soutěž o stříbrnou minci smysl, kdo jednou vyhraje, má další měsíc proti novým článkům nespravedlivý náskok. Nebo špatně koukám?

 6. Hracik napsal:

  Nulovanie by zas bolo nespravodlive voči starym článkom .. spravodlive by bolo, keby sa za každý článok hlasovalo len práve ten mesiac v ktorom bol ..

 7. PetrAsch napsal:

  Každý měsíc se hodnotí separátně, jenom za články vydané v tom měsíci. To je soutěž o stříbrnou minci Silver Eagle, aspoň doufám, že jsem to správně pochopi – je to tak? Také se chystám do této soutěže zapojit a proto bych chtěl vědět, jak to je.

  Pane Dvořáku, prosím o vysvětlení. Předem děkuji.

 8. Jan Dvořák napsal:

  Co se týká článků, jsou zde dvě soutěže:

  1. Měsíční o Silver Eagle – soutěží pouze články, které vyšly v daném měsíci a hlasování končí poslední den daného měsíce

  2. Roční soutěž o 5g zlatý slitek – soutěží všechny články čtenářů vyšlé od začátku roku. Hlasování probíhá až do konce roku. Vzhledem, k tomu, že nové články klidně získávají několik set hlasů za pár dní, ani dnes vydané články nejsou bez šance v celoroční soutěži.

  Pokud máte nějaké další nejasnosti, ptejte se.

 9. velkamedvedice napsal:

  Jan Altman. To by me zajímalo, kterému učiteli je málo cca 900 kč na hodinu…o))

 10. Mattoni napsal:

  velkamedvedice: Ač nejsem facebookista, jsem si jist, že 1000 účtů za hodinu nezaložíš, natož 1500. Pokud je to navíc spojeno s aktivací přes email, je dost možné, že by to vyžadovalo také založení stejného množsví emailových schránek. Tojest: 1-založení emailové schránky a uložení přihlašovacích údajů do databáze, 2- založení facebookového profilu a uložení přihlašovacích údajů do databáze ( pro pozdější použití u dalších článků), potvrzení založení facebookového profilu v emailu, kliknutí na like zde… Když budeš makat, až se z tebe bude kouřit, odhaduju proces jednoho kliknutí na cca 5 minut. To je 12 kliknutí za hodinu… 1200 kliknutí za 100 hodin + napsání článku => Nejistý výdělek méně než 9 Kč/hod. Za to možná nedělá ani Číňan. U dalšího článku, když budeš opět makat, až se z tebe bude kouřit, bude stačit se jen přihlašovat a klikat, s rychlým internetem to máš tak na 30 vteřin jedno kliknutí, což vyjde tak na 10 hodin klikání+ napsání článku=> nejistý výdělek méně než 90 Kč/hod. Tohle by byl ochoten dělat možná tak zoufalej člověk a psychopat. Zoufalcovi 900Kč za měsíc nejspíš nepomůže a psychopat nenapíše článek.

 11. w8b napsal:

  To jen ohledně toho emailu. Plus samozřejmě existují programy, fora atd. kde všechno tohle dělají za tebe a 100 likes za den opravdu není problém.

 12. Jan Dvořák napsal:

  w8b:

  smazal jsem ten link, aby zde nebyl návod, jak snadno získat like.

 13. w8b napsal:

  Jan Dvořák: Omlouvám se, tahle souvislost mi vůbec nedošla.

 14. velkamedvedice napsal:

  Mattoni!! Jistě, že to jde jednodušeji než popisuješ, nicméně přít se s Tebou nemíním. Pokud dobře čteš, reagoval jsem na pana Altmana, a jeho doslovný text..

 15. Mattoni napsal:

  velkamedvedice: Když jsem psal svůj příspěvek, bral jsem v úvahu i ten jeho. Přečti si jeho příspěvek prosím ještě jednou, je v něm jedno důležité slovo „ručně“. Ručně pro mne znamená činnost, jak jsem ji popsal ve svém minulém příspěvku, nikoliv spuštění automatu.

Přidat komentář