Články týdne – 27. února

clanky_tydne

Morgan Stanley se dohodl na vyrovnání s úřady USA ve výši 2,6 miliard dolarů. Je to za podíl této společnosti na hypotékové bublině.

Zásoby ropy ve Spojených státech rostou již sedmý týden po sobě

Evropská unie dala Francii další dva roky času na splnění Maastrichtských kritérií. je to již třetí odklad termínu. K čemu takové kritéria potom jsou??

JP Morgan zavádí záporné úrokové sazby

Země eurozóny využívají nízkých cen zlata k nákupům.

Kdo všechno je namočen do manipulací se zlatem

 

 

E-BOOK ZDARMA
Průvodce burzou a investicemi

  • – Akcie
  • – FOREX
  • – Indexy
  • – Futures
  • – Opce a další

Ke stažení ZDE

Komentáře
  1. Libri napsal:

    ano, je potřeba tyto události vyhodnocovat kritickým rozumem. udělejme si malou myšlenkovou rozvičku. představme si, že jsem Putin a mám oblíbenost v zemi přes 80%. jaký mám zájem fyzicky zlikvidovat nějakého žvanila, o kterém do doby vraždy nikdo pořádně neslyšel a jenž má potenciál strhnout něco do 5ti % voličů? asi se před ním musím mít napozoru a je lepší ho zavraždit, i když celý západní svět bude ihned na 100% vědět že vrahem jsem já, tak jako to věděl okamžitě i o malajském letadle. anebo to může být celé jinak? a co třeba touha vyprovokovat barevnou revoluci alá Majdan, kde stříleli nejen do berkutu ale i do vlastních demonstrantů? https://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/2118-kadyrov-neni-zadny-pochyb-o-tom-ze-za-vrazdou-nemcova-stoji-tajne-sluzby-zapadu – a toto může být samozřejmě jen konspirační teorie , ale neskačme hned na lep mediálním zkratkám. kdo sedne k hracímu stolu a neví kdo je kavka, bude oškubán, neboť tou kavkou je on sám.

Přidat komentář