Zajímavé komentáře čtenářů z uplynulého týdne

Pet: Řekl bych, že Norsko v tom není samo – Rusko začalo čerpat již loni, Saudové dotují rozpočet(byť chtějí vydat dluhopisy) a China rozpouští část dev. rezerv již několik let. Za této situace mi uniká proč je Norsko tak důležité, když se jedná o 2 desítky mld. a ne stovky, které se mohou vrátit v rámci repatriace zisků do USA. A to nemluvím o změně v Japonsku( nátlak na změnu zastoupení domácích aktiv ve prospěch zahraničních). Zajímalo by mne jaký to bude mít, podle Vás, vliv na USD.

 

plukin: trh se nehybe podle maker, fundamentalni trading je na hoooodne dlouho a muze se tak stat, ze nez se ty fundamenty staci reflektovat v cene, tak se objevi jine ktere to anuluji a zbydou tak akorat oci pro plac.
Kapital kouka dopredu a snazi se odhadnout co bude a kde to bude nejlepsi.
Je mozne, ze mas pravdu a ze oni prisli o rozum, ale taky je mozne ze proste nevis co nevis. :)
Btw kam by podle tebe ten kapital mel jit?

 

Oracle: Hovoríme tu o oligarchoch ktorý chcú svoj narabovaný mnoho-miliardový majetok ochrániť pred Západnými vyšetrovateľmi a prípadným zhabaním, a nie o nejakých trederoch hrajúcimi tisíckami US$. ;)

Ďalšia vec, Bill Gates: „Milujem US$, ale vsádzam na Yuan.“
A nielen Bill Gates vsádza na Yuan, ale aj ostatný miliardári konvertujú veľkú časť svojho majetku na Yuan.

Do tretice, v USA ešte pred vypuknutím nepokojov vo Fergusone a inde došlo k militarizácií policajných oddielov, t.j. pohlavári rátajú s krachom v dohľadnej dobe (tuším aj IRS dokúpila balíčky na prežitie pre svojich zamestnancov).

Komentáře

Přidat komentář