Zajímavé komentáře čtenářů z uplynulého týdne

VoDo: Proč pořád o bankéřích? Součástí toho problému je zástup hypotékařů co nechtěj platit 10% ale maximálně tři.

 

plukin: A naprosto se ztotoznuju s tim vazit si toho kde prave ted jsme, at to vypada jakkoliv. Jak se zpiva v jedne pisnicce „Dokud zijem, je vsecko oukej. Takze mate-li duvod dychat, gratuluju, je s vama vsecko v poradku. A s timhle vedomim jde pak vsecko lepe..az se clovek divi.. :)

 

Petr Gejdos: Premisa – nikdo není tak chytrý, aby nemohl být ještě chytřejší.
Ovšem skutečně závažný zádrhel a uzel na myšlení vzniká, když si někdo myslí, že v rámci daného super-systému patří k těm nejvíce chytrým, přičemž ale všechno jeho sebe-sofistikovanější myšlení je stále uvnitř, v rámci onoho super-systému. Radil bych aspoň sem tam každému, aby se vznesl do větších výšin nadhledů. Potom se totiž může dotyčný dočkat toho, že zjistí, že vše je „poněkud jinak“. Čímž zde technicky vzato vůbec nic nezpochybňuju. Chci jen naznačit, že není dobré „běhat jen v rámci kolejí“ – některá řešení mohou být velmi takto vzato „nekonvenční“.

 

Martin Kopáček: Obávám se, že je to divadlo. Grexit si asi ani paní Angela, ani Mario Draghi nechce připustit. No nic, korekce se zatím nekoná. Být Řecko americká firma, je v insolvenci a manažeři u soudu. EU si jen přifoukne likviditu, upustí páru negativními úroky a jede se dál…

 

 

 

E-BOOK ZDARMA
Průvodce burzou a investicemi

  • – Akcie
  • – FOREX
  • – Indexy
  • – Futures
  • – Opce a další

Ke stažení ZDE

Komentáře
  1. J@ napsal:

    Rok kozy a banksterských kozlů – https://outsidermedia.cz/rok-kozy-a-banksterskych-kozlu/

Přidat komentář