Vítěz lednového kola soutěže čtenářů je znám

Autor článku: 1. 2. 2014

Je znám vítěz lednového kola soutěže čtenářů v roce 2014.

Je jím článek Martin Jonášek: Nová ekonomika

Čtenáře upozorňujeme, že zároveň bylo odstartováno únorové kolo. I v něm se budou sčítat “like” facebooku a “g+1″ googlu, aby mohli hlasovat i čtenáři bez facebookového profilu.

 

Dále připomínám, že minci Silver Eagle lze získat i díky invetičnímu tipu. Zde lze navíc i získat knihu FOREX Trading pro začátečníky od společnostti XTB Broker.

 

 

Komentáře

  • Lime napsal:

    Gratuluji Martinovi. Jen tak pro zajímavost zasílám odkaz na velmi zajímavý článek. Už třetí bankéř a bývalý člen Fedu “nalezen mrtev” během týdne USA Kdyby trh akcií už kolaboval, tak by bylo snadné svést na tu bezútěšně smutnou paniku ty mrtvé bankéře z uplynulého týdne, což má určitě odraz v roce 1929. Teď ovšem potřetí za uplynulý týden zemřel už třetí vysoký finanční ředitel v čemsi, co se jeví jako sebevražda. Jak hlásí Bloomberg po smrti vedoucího ředitele JPMorgan (v úterý) a ředitele Deutsche Bank (v neděli), tak byl na výjezdu z dálnice ve státě Washington nalezen mrtev šéfekonom Russell Investment (a bývalý ekonom Fedu) Mike Dueker. Policie řekla, že smrt se jeví jako sebevražda. https://nwoo.org/view.php?nazevclanku=uz-treti-banker-a-byvaly-clen-fedu-%93nalezen-mrtev%94-behem-tydne&cisloclanku=2014020003

  • Oracle napsal:

    Gratulujem výhercovi.

Napsat komentář