Vítěz lednového kola soutěže čtenářů je znám

Je znám vítěz lednového kola soutěže čtenářů v roce 2014.

Je jím článek Martin Jonášek: Nová ekonomika

Čtenáře upozorňujeme, že zároveň bylo odstartováno únorové kolo. I v něm se budou sčítat “like” facebooku a “g+1″ googlu, aby mohli hlasovat i čtenáři bez facebookového profilu.

 

Dále připomínám, že minci Silver Eagle lze získat i díky invetičnímu tipu. Zde lze navíc i získat knihu FOREX Trading pro začátečníky od společnostti XTB Broker.

 

 

Komentáře
 1. Lime napsal:

  Gratuluji Martinovi.
  Jen tak pro zajímavost zasílám odkaz na velmi zajímavý článek.

  Už třetí bankéř a bývalý člen Fedu “nalezen mrtev” během týdne
  USA
  Kdyby trh akcií už kolaboval, tak by bylo snadné svést na tu bezútěšně smutnou paniku ty mrtvé bankéře z uplynulého týdne, což má určitě odraz v roce 1929. Teď ovšem potřetí za uplynulý týden zemřel už třetí vysoký finanční ředitel v čemsi, co se jeví jako sebevražda. Jak hlásí Bloomberg po smrti vedoucího ředitele JPMorgan (v úterý) a ředitele Deutsche Bank (v neděli), tak byl na výjezdu z dálnice ve státě Washington nalezen mrtev šéfekonom Russell Investment (a bývalý ekonom Fedu) Mike Dueker. Policie řekla, že smrt se jeví jako sebevražda.

  https://nwoo.org/view.php?nazevclanku=uz-treti-banker-a-byvaly-clen-fedu-%93nalezen-mrtev%94-behem-tydne&cisloclanku=2014020003

 2. Oracle napsal:

  Gratulujem výhercovi.

Přidat komentář