Šest týdnů k pasívnímu příjmu

Tohle je nabídka, která se neodmítá: Peníze, volný čas, majetek a příjem děti a děti dětí. Tohle máte teď přímo před sebou – a jestli tuto nabídku nevyužijte, tak… je to jen a jen Váš problém.

Mnoho lidí chodí do práce, která je nebaví, dluží, kam se podívají (i když tomu vznešeně říkají hypotéka a splátka leasingu), bojí se, co by se stalo, kdyby přišli o práci, volný čas mají jen pár týdnů v roce.

Pro děti neušetří prakticky nic, na stará kolena stejně tak.

Mnoho lidí čte Kiyosakiho – jenže pro to neudělají ten jeden jediný důležitý krok: Je třeba začít!

ZAČNĚTE!

Čím? Vzděláváním.

Nabízím 6 týdnů, které budou vaším startem k vysněnému životu

Ne 6 roků, ani 6 měsíců. Pouhých 6 týdnů!

Naučíte se to, co umí bohatí. Budete umět to, co obdivujete u Kiyosakiho. Budete umět budovat bohatství.

Začnete s pár korunami, jako každý investor. Budete se zlepšovat, peníze budou přibývat. Zkuste si to představit: zbavíte se dluhů… Budete budovat vlastní bohatství a bohatství pro další generace.

Budete vlastnit podíly v nejlepších firmách. Postavíte si penězovod: na váš účet budou přitékat peníze z dividend. Vybudujete rodinné bohatství, které zdědí vaše děti.

Kiyosaki ve svých knihách popsal lekce „bohatého táty“. Pamatujete si základní zásadu? „Z krysího závodu zaměstnance nebo soukromníka se přesuň na rychlodráhu bohatých – buď investorem!“

Přestaňte snít a pojďte do akce

Teď a nyní. Během 6 týdnů získáte schopnost budovat majetek, jak to obdivujete na Kiyosakim. Tohle je nabídka, která se neodmítá.

Takže – jdeme na to! Vstup do kurzu skončí už n neděli 9. 10. Tak to nezmeškejte!

 

Hodně úspěchů a ať se daří.

 

 

Komentáře

Přidat komentář