Proč je na světě málo milionářů?

Protože nedodržují 4 základní body, jen velmi málo lidí totiž dodržuje VŠECHNY 4 základní kroky:

  1. Pracuj / podnikej a vydělej peníze.
  2. Něco uspoř
  3. Úspory investuj
  4. Nech pracovat úroky z úroků

První bod dodržují prakticky všichni. Řada lidí má problém s druhým bodem. Množství lidí tvrdí, že na to nemají. Ale v minulém roce jsem v kurzu, co byl k dispozici zdarma, a v navazujících webinářích ukazoval, čeho lze dosáhnout s dvacetikorunou denně.

A když už se jim podaří zvládnout body 1 a 2, peníze pouze spoří, ale neinvestují. Nepřejdou tak ke třetímu bodu. Často z obavy, že akcie jsou rizikové, často z obavy, že by to nedokázali.

Aby se tuto obavu podařilo překovat, je zde kurz Ziskové Akcie Basic. Je zde proto, aby ukázal, jakým způsobem vybrat zajímavé investice, jak pracovat s rizikem a tak dále. Přece je škoda nepodílet na rozdělování peněz, vždyť globální společnosti ročně rozdělují mezi své akcionáře stamiliardy dolarů.

Poté zbývá jen ten poslední bod – vydržet, inkasované dividendy neprojíst, ale reinvestovat, nechat za sebe pracovat efekt „úroky z úroků“.

Ti, co tento čtvrtý bod nezvládnou, se ke své škodě zastaví těsně pod vrcholem. Tak vám mezi prsty proklouzne možnost zabezpečit vlastní rodinu i jak vybudovat skutečné bohatství, které budou užívat i vaši potomci.

Komentáře

Přidat komentář