Opsáno z diskuse: přehled úmrtí bankéřů

wall_street

Čtenář Lime:

Tady je chronologický souhrn všech nedávných bankéř úmrtí:

Neděle 26.ledna: Londýn policie našla William Broeksmit, a 58-rok-starý bývalý vedoucí pracovník u Deutsche Bank AG, mrtvý ve svém domě po zřejmé sebevraždě.

Pondělí 27 lednu: Tata Motors generální ředitel Karl Slym zemřel po pádu z hotelového pokoje v Bangkoku v tom, co policie řekla, by mohlo být možné sebevražda. Slym, 51, se zúčastnil zasedání správní rady Tata Motors Thailand jednotky v thajském hlavním městě a bydlel se svou ženou v místnosti na 22. patře hotelu Shangri-La. Hotelový personál našel jeho tělo v neděli ve čtvrtém patře, který vyčnívá nad nižších patrech.

Úterý 28.leden: 39-rok-starý JPMorgan zaměstnanec . zemřel po pádu ze střechy evropské ústředí JPMorgan v Londýně muž, Gabriel Magee, byl viceprezident technologické oddělení investiční banky, řekl zdroj WSJ .

Středa 29.leden: Russell Investments . Hlavní ekonom Mike Dueker byl nalezen mrtvý ve zřejmé sebevraždě Policie uvedla, že se zdá, Dueker vzal život skokem z rampy u Tacoma zužuje most v Tacoma, Washington, AP hlášeny. Podle agentury Bloomberg, Dueker, 50, od té doby 29.ledna chybí, a přátelé a vymáhání práva hledal pro něj.

Před týdnem, ředitel komunikace sídlem ve Velké Británii v Swiss Re AG zemřel. Příčina smrti nebyla zveřejněna.

Pondělí 3.února: 37-rok-starý JPMorgan Chase & Co výkonný ředitel, který zemřel z neznámých příčin 3.února zdá být poslední v sérii předčasných úmrtí finančních pracovníků a vedoucích pracovníků na celém světě v posledních třech týdnech. Ryan Crane, JPMorgan Chase & Co zaměstnanec, který v 14-leté kariéry v bance New York-založená zvýšil na výkonného ředitele jednotky, která obchoduje bloky zásob pro klienty, zemřel ve svém Stamford, Connecticut, doma.

Úterý 18.února: 33-letý JPMorgan forex obchodník je poslední v sérii sebevražd, aby se jeho život v Hong Kongu.

 

____

Za sebe (JD) dodávám dva odkazy na články:

Why Are Banking Executives In London Killing Themselves?

V’S ALERT MORE ASSASSINATIONS OF WALL STREET BANKERS GOING DOWN-HIT TEAMS FULLY OPERATIONAL ON WALL STREET

 

 

 

Komentáře
 1. larry napsal:

  Zrádná nahodilost.

 2. Lime napsal:

  V těchto případech náhody neexistují…

 3. VoDo napsal:

  Na světě umře každý den několik milionů lidí….krach světa se nějak nedostavuje, zlato v medvědovi, a tak se hledají další a další možnosti o spiknutí který už snad zažehnou ten propad na trzích…

 4. lulinak napsal:

  osobne zpravy tohoto a obdobnych typu rozlisuji na kurzotvorne a nekurzotvorne, to je to co me zajima, a protoze vsechny ty desitky a desitky zarucenych cernych labuti z predchozich mnoha let jsou trhy vytrvale ignorovany, mely by byt IMHO ze stejneho duvodu ignorovany i spekulanty a investory.
  Ze jim nekdo priklada vyrazne vetsi vahu nez ocividne maji je rozhodnuti kazdeho soudruha…
  Ale ja vim, muj zjednoduseny pohled se mi jiz velmi brzy vymsti az se ty desitky zdanlive nesouvisejicich zprav jednou pres noc spoji do necekane celistveho utvaru, po kterem si vsichni reknou „ja byl cela ta leta uplne slepy“.
  Kdyby tak nekdo chtel shodit ze strechy Bena, Jenenu, Kurodu a dalsi, uvidime, treba v dalsim dejstvi…. 🙂

 5. VoDo napsal:

  k pripustme ze to nejsou sebevrazdy ale „sebevrazdy“ ted kdo za tim? Podsveti, tito bankeri vynaseli ven informace o zitrejsim kurzu men, podsveti prevedlo bambilion penez pres noc tam kde vedeli ze to posili a druhy den rano to presunuli jinam, uropk 0.001% z bambilionu je vcelku slusna castka plus ten pohyb…. Vubec bych se nedivil kdyby za neocekvanym poklesem koruny bylo cesky podsveti napojeny na CNB, podle mne ukazkovy priklad manipulace ve prospech tech kteri vedi, ted ale co s tim? NIC, toto se delo, deje a dit bude, prijmete fakt ze svet neni pro vsechny stejny a ze v lidech je porad a neustale zakoreneno to co bylo zdkonalovcano po tisicileti a to boj o preziti, akorat se dneska nebojuje silou ale informace, na druhou stranu je tu dtuh lidi ktery si svuj prosator umi vydobit jen svoji existenci a parazitovanim na vetsine, tak to je bylo a bude.

 6. Jan Dvořák napsal:

  I kdyby to byly „sebevraždy“, těžko se zjistí co je za tím. Na druhou stranu, pravděpodobnost takovéhoto řetězce událostí je mizivá, ale stát se může.

 7. Oracle napsal:

  Boli to „samovraždy“, priveľa bankárov a obchodníkov za sebou, pričom každý bol z firmy obchodujúcej na burze, keď si ale spomenieme škandál okolo LIBOR, tak je pravdepodobné že chystali vyniesť podobne veľkú či väčšiu špinavosť na svetlo sveta, možno tak veľkú, že by to položilo niekoľko bankových domov naraz.

Přidat komentář