Lynx: Získají akcie Alphabet momentum pro další růst?

Investiční newsletter Breakout Trader od LYNX každý týden přináší předplatitelům 5 konkrétních investičních analýz akcií a ETF. Tyto analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu, stop-loss i cílovou cenu.

V tomto týdnu analytiky LYNX zaujaly akcie Alphabet (GOOGL), Akorn (AKRX), Volkswagen (VOW3), Delta Lloyd NV (DL) a stříbrné ETF iShares Silver Trust (SLV).

 

Akcie Alphabet před průrazem?

Čtvrtletní výsledky z července byly hlavním důvodem pro cenovou explozi společnosti Alphabet, která byla dříve známá pod jménem Google. Od té doby cena lehce zkorigovala, což bylo způsobeno především slabostí na americkém trhu. Aktuálně se trh nachází v neutrálním trendu s tendencí směrem vzhůru.

Z grafu je patrná resistence, ke které se kurzy momentálně opět přiblížily. Dojde-li k prolomení této hladiny, můžeme očekávat další cenovou explozi. Investoři by měli momentálně věnovat pozornost na nadcházející kvartální výsledky, které společnost reportuje 22. října.

Nastavení je velice jasně definované. Čeká se, až cena prolomí rezistenci na hladině $680, která otevírá nákupní příležitost vedoucí až k ročním maximům. Pro případ falešného průrazu je možné zajistit se pod týdenními minimy na $654. Cílová cena je stanovena s ohledem na velikost pohybu z přelomu července a srpna.

googl

 

Průrazová příležitost u holandské pojišťovny

Nizozemská pojišťovna se již od začátku roku 2014 nachází v sestupném trendu. V posledních týdnech došlo k velkým výprodejům a aktuálně se nachází akcie ve volném pádu.

V posledních dvou týdnech se na trzích objevila menší technická korekce, která posunula cenu výše. Pravděpodobné pokračování je, že se medvědi ujmou znovu kormidla a budou tlačit cenu směrem dolů. Obrat směrem vzhůru se jeví jako méně pravděpodobný.

Na hodnotě €7,80 se utvořila menší technická podpora. Po jejím prolomení lze očekávat otestování ročního dna na úrovni €7. Prolomí-li se i tato cena, lze očekávat další pokles směrem dolů, který by s ohledem na předchozí pohyb mohl akcie posunout až k hranici €6. Stop-loss je stanoven relativně daleko od vstupu, proto je vzhledem k vyššímu riziku vhodné přemýšlet o vstupu do menší pozice.

dl

 

Získejte kompletní analýzy s úrovněmi vstupu a výstupu 

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Celkem můžete každý týden získat investiční analýzy čtyř akcií a jednoho ETF. Požádejte zdarma a bez závazků o zaslání investičního newsletter Breakout Trader na odkazu – www.lynxbroker.cz/investicni-doporuceni/. 

 

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vychází z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním Vašich investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.

 

Komentáře

Přidat komentář