Lynx: Růstový potenciál na solárních akciích

Investiční newsletter Breakout Trader od Lynx každý týden přináší předplatitelům 5 konkrétních investičních analýz akcií a ETF. Tyto analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu, stop-loss i cílovou cenu. V roce 2014 akcie Breakout Trader dosáhly zisku 42 % a v roce 2013 dokonce 45% zisku.

V tomto týdnu analytiky Lynx zaujaly akcie SunPower (SPWR), Jinko Solar (JKS), Evotec (EVT), Unilever NV (UN) a ETF na akcie v indexu Nasdaq 100 Composite Proshares QQQ Nasdaq (QQQ).

Příležitost na solárních akciích

Tento týden se zaměřujeme na akcie společnosti zabývající se solární energií. Celý solární sektor se nedávno propadal spolu se klesajícími cenami ropy. Poptávka po alternativních energiích by utrpěla výraznou ránu, kdyby se ceny ropy držely na tak nízkých úrovních. Negativní očekávání ohledně cen ropy jsou tak již do značné míry diskontovány v cenách solárních akcií.

Americká společnost SunPower (SPWR) musela v minulých měsících čelit silnému výprodeji. Akcie odepsaly více než 40 % ze svého maxima ze září. V minulých týdnech se objevily první známky možného odražení ode dna, když akcie vytvořily na grafu vyšší minima i vyšší maxima.

Vypadá to, že býci pomalu nabírají sílu, jelikož se jim podařilo pokořit klíčové klouzavé průměry. Pokud by se býkům navíc podařilo prorazit i nedávná maxima, otevřela by se cesta k zajímavému růstu. Další rezistencí je pivot okolo listopadového maxima pod $30.

Spouštěcím signálem je proražení maxima pondělního obchodování a stop-lossem jeho minimum.

Lynx1

 

Další zajímavou akcií ze solárního sektoru je čínská společnost Jinko Solar (JKS). Medvědí trend byl v minulém týdnu krátkodobě prolomen a vypadá to, že býci by se o akcie Jinko Solar opět mohli zajímat.

Konsolidace z minulých obchodních dní nahrává do karet možnosti proražení. Růstem nad $21,40 by mohlo být obnoveno rostoucí momentum.

Nabízí se růst k říjnové a listopadové úrovni konsolidace okolo $23 a $23,50. Jelikož se stále jedná o rizikovou situaci, pak je na místě úzký stop-loss okolo minima pondělního obchodování.

Lynx2

 

 

Získejte kompletní analýzy s úrovněmi vstupu a výstupu 

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Celkem můžete každý týden získat investiční analýzy čtyř akcií a jednoho ETF. Požádejte zdarma a bez závazků o zaslání investičního newsletter Breakout Trader na odkazu –https://www.lynxbroker.cz/investicni-doporuceni/. 

 

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vychází z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním Vašich investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.

 

 

 

E-BOOK ZDARMA
Průvodce burzou a investicemi

  • – Akcie
  • – FOREX
  • – Indexy
  • – Futures
  • – Opce a další

Ke stažení ZDE

Komentáře

Přidat komentář