Lynx: Příležitosti pro volatilní týden – 21Vianet a Bilfinger

Investiční newsletter Breakout Trader od LYNX každý týden přináší předplatitelům 5 konkrétních investičních analýz akcií a ETF. Tyto analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu, stop-loss i cílovou cenu. Od roku 2014 akcie Breakout Trader dosáhly zisku 65 % a v roce 2013 dokonce 45% zisku.

V tomto týdnu analytiky LYNX zaujaly akcie 21Vianet Group (VNET), Bilfinger (GBF), Münchner Rück (MUV2), Gemalto NV (GTO) a ETF na americký index Russell 2000 iShares Russell (IWM).

 

Volatilní akcie 21Vianet před průrazem výše?

Akcie americké IT společnosti 21Vianet Group rozhodně nepatří mezi klidnější akcie na trhu. Divoké pohyby oběma směry nejsou ničím neobvyklým. Volatilita však nyní trend přinesla do neutrální fáze, která je však podporována rostoucími klouzavými průměry. Zřetelná je rezistence na úrovni $21. Naopak další support akcie nachází na $19,32.

Jelikož se jedná o jednu ze spekulativnějších akcií, nachází se na trhu také značná odměna pro úspěšné investory. Ničím neobvyklým není 10% zisk během týdne. Důležité je nastavení stop-loss, bez kterého mohou být následky velmi nepříjemné. Nelehkým úkolem je stanovení optimální úrovně vstupu a výstupu, které je spíše pro zkušené tradery.

Vstup do trhu je zřetelný nad úrovní $21. Avšak umístění stop-loss pod nejbližší support není optimální, jelikož ten se nachází dost daleko. Stop-loss je možné umístit 10 centů pod minimum svíčky ze dne průrazu rezistence, která slouží jako vstup do pozice. Pokud by tedy nebyla udržena průrazová svíčka, je lepší z pozice vystoupit včas. Očekávané riziko je tedy okolo 1 %, zatímco šance zisku je 7 %, což je velmi atraktivní.

vnet

 

Německý Bilfinger se blíží průrazu klíčové rezistence

Specialista v poskytování průmyslových služeb ve výstavbě a údržbě průmyslových a energetických zařízení se musel vyrovnat s vysokým propadem zisků, což se samozřejmě odrazilo na hodnotě akcií. Více než 40% propad ceny akcií trval až do první stabilizace v červenci. Nyní se zdá, že se graf uklidňuje a dochází k utváření vyššího maxima a vyššího minima. To značí, že klesající trend je u konce.

NA grafu je zřetelná silná rezistence, která by měla být brzy proražena. Tím by byl potvrzen rostoucí trend a otevřel by se potenciál dalšího růstu.  Nyní je na trhu optimální příležitost vstoupit do rozjíždějícího se vlaku.

Spouštěč je snadno zpozorovatelný nad rezistencí na úrovni €39,40. Při pohledu rozpětí od linie rezistence do červnového minima, nachází se na trhu příležitost na rostoucí impuls minimálně v hodnotě €8. Technicky je tedy možné stanovit cílovou cenu na €46. Při zajištění pozice není vhodné se příliš vzdalovat od klouzavého průměru.

gbf

 

Získejte kompletní analýzy s úrovněmi vstupu a výstupu 

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Celkem můžete každý týden získat investiční analýzy čtyř akcií a jednoho ETF. Požádejte zdarma a bez závazků o zaslání investičního newsletter Breakout Trader na odkazu – www.lynxbroker.cz/investicni-doporuceni/. 

 

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vychází z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním Vašich investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.

 

EBOOK ZDARMAZISKOVÉ AKCIE: investujte profesionálnì

  • – Růstové akcie
  • – Dividendové akcie
  • – Tajné informace
  • + „třešnička na dortu“
  • + „kalkulačky“

Ke stažení ZDE

Komentáře

Přidat komentář