Lynx – Akcie Tesla – jedna z nejsilnějších akcií na aktuálním trhu

Investiční newsletter Breakout Trader od LYNX každý týden přináší předplatitelům 5 konkrétních investičních analýz akcií a ETF. Tyto analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu, stop-loss i cílovou cenu.

V tomto týdnu analytiky LYNX zaujaly akcie Tesla Motors (TSLA), Kimberly Clark (KMB), Merck (MRKK), PostNL NV (AKZ) a ETF na akcie ze solárního sektoru Guggenheim Solar ETF (TAN).

 

Akcie Tesla před dalším slibným průrazem

Momentálně se na trhu nachází jen velmi málo akcií, kterým se podařilo prolomit původní srpnovou hladinu, ze které akcie spadly. A to se právě podařilo výrobci elektrických automobilů Tesla. Tato akcie je nyní velmi silná v porovnání s globálním trhem, který nevykazuje tak slibná čísla ani situaci na grafu. Přesto je nezbytná opatrnost vzhledem ke stávajícímu trendu.

Během následujících týdnů by mohla být otestována rezistence na hladině $255. Zde by za sebou akcie zanechala klesající trend a dále by byla velká šance na další růst. Jedná se o slibnou příležitost pro růst.

Zmíněná zřetelná rezistence bude fungovat jako nákupní signál. Na cestě vzhůru může problémy činit slabší resistence na úrovni $270 před dosažením cílové ceny $286,65. Jako  stop-loss lze využít konsolidační úrovně okolo $244, která by měla ochránit před falešným signálem.

 

tsla

 

 

Akcie Kimberly Clark jsou tlačeny níže

Společnost Kimberly Clark je světovým lídrem ve výrobě hygienických přípravků. Po nezbytné restrukturalizaci se společnosti v posledních měsících opět začalo dařit a vzhledem k defenzivní povaze by nejeden investor čekal, že dopad negativního vývoje na trzích bude omezený. Také zde se však turbulence na trhu promítly silně do ceny akcie.

Medvědí trh, který se na tomto titulu během posledních týdnů utvořil, je velice zřetelně patrný. Na úrovni $103 se utvořil slabý support, který má velkou šanci být prolomen v nejbližších dnech či týdnech.

Po prolomení zmíněné konsolidace je velký prostor k ziskům. Nedávný pokles činil okolo $15. S ohledem na minulý propad a po zvážení dalších okolností se na trhu nachází příležitost k poklesu až k úrovni $92. Na druhé straně týdenní maximum vytvoří stop-loss.

kmb

 

 

Získejte kompletní analýzy s úrovněmi vstupu a výstupu 

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Celkem můžete každý týden získat investiční analýzy čtyř akcií a jednoho ETF. Požádejte zdarma a bez závazků o zaslání investičního newsletter Breakout Trader na odkazu – www.lynxbroker.cz/investicni-doporuceni/. 

 

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vychází z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním Vašich investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.

 

 

Kniha věnovaná fundamentální analýze:

EBOOK ZDARMA
ZISKOVÉ AKCIE: investujte profesionálně

  • – Růstové akcie
  • – Dividendové akcie
  • – Tajné informace
  • + „třešnička na dortu“

Ke stažení ZDE

Komentáře

Přidat komentář