Lynx: Akciové příležitosti v tomto týdnu

Investiční newsletter Breakout Trader od Lynx každý týden přináší předplatitelům 5 konkrétních investičních analýz akcií a ETF. Tyto analýzy obsahují konkrétní úrovně vstupu, stop-loss i cílovou cenu. Od roku 2014 akcie Breakout Trader dosáhly zisku 51 % a v roce 2013 dokonce 45% zisku.

V tomto týdnu analytiky Lynx zaujaly akcie Church & Dwight (CHD), Taser (TASR), QSC AG (QSC), Air France (AF)  a ETF navázané ceny zemědělských komodit PowerShares Agriculture ETF (DBA).

Akcie Church & Dwight si čistí cestu k dalšímu růstu

V USA je evidentně důkladně vyčištěno, jelikož akcie výrobců specializovaných na úklid domácností již několik let v řadě soustavně rostou. Příkladem jsou akcie Church & Dwight (CHD). Obrázek se ani v posledních měsících nezměnil, a to navzdory slabšímu vývoji akciových indexů. Mohli jsme tak pozorovat sérii vyšších maxim a vyšších minim. Růstový trend se zatím zdá být stabilní, ovšem v posledních týdnech se na trhu vytvořila konsolidace, která našla rezistenci na $86,66.

Jestliže býci budou schopni tuto konsolidaci prolomit, vytvoří se zde zajímavý prostor pro dočasný nárůst, a to nejméně o $5. Cílová cena na úrovni $91,5 je stanovena velmi realisticky. Samozřejmě pokračování růstového trendu by mohlo vyústit až v několikaměsíční pohyb.

Celkově vzato zde máme velmi zajímavou situaci. Nákupní signál by mohl být aktivován na úrovni $86,80. Stop-loss je vhodné nastavit pod poslední lokální minimum na $85. Samozřejmě je možné ho nastavit i pod březnová minima a vytvořit si tím větší prostor pro případný nepříznivý vývoj. Ovšem to je už na každém investorovi, kde stop-loss preferuje umístit. V každém případě je zde vcelku velká šance, že nastane dlouhodobější pohyb a ještě letos se tak dočkáme magické úrovně $100.

20150415-chd

 

Akcie Taser blízko průrazu

Americký výrobce elektrických zbraní je ve světě velmi známou značkou a již po desítku let je nedílnou součástí u americké policie. Znovu a znovu jsou proti společnosti vznášeny námitky, jež se přirozeně promítají na vývoji kurzů této akcie. Nicméně v minulých letech se byznysu poměrně dařilo, což můžeme vidět i podle zajímavé výkonnosti akcií v posledních měsících. Od konce loňského roku se cena na trhu více než zdvojnásobila a zdá se, že býkům prozatím síly nedochází.

Od února jsme mohli pozorovat zřejmý klesající pohyb, který byl doprovázen gapem ve směru dolů. V minulém týdnu jsme mohli vidět opačnou situaci a byl vytvořen gap ve směru vzhůru. Ve výsledku se tak vytvořila technická formace známá jako „Iceland gap“, což je v současné situaci velmi pozitivní signál. Proto předpokládáme, že další zajímavý růst je již na spadnutí.

Rezistence na trhu je v současné době zcela zřejmá, a tato úroveň je zároveň také hlavním bodem pro případné proražení. Kolem $27,5 by mohlo dojít k opětovnému nabrání silného momenta, a proto by mohlo poměrně rychle dojít k proražení posledních maxim, která jsou umístěna něco málo nad $28. Konsolidace z posledních dvou dní nám dává menší indikaci toho, že býci jsou již připraveni na další útok. Stop-loss bychom měli nastavit poblíž konce růstového gapu na $26,2.

20150415-tasr

 

Získejte kompletní analýzy s úrovněmi vstupu a výstupu 

Chcete podrobné analýzy s konkrétními úrovněmi vstupu a výstupu pro všechny výše zmíněné tituly? Celkem můžete každý týden získat investiční analýzy čtyř akcií a jednoho ETF. Požádejte zdarma a bez závazků o zaslání investičního newsletter Breakout Trader na odkazu –https://www.lynxbroker.cz/investicni-doporuceni/. 

 

Upozornění: Všechny úrovně vstupů i výstupů z obchodů vychází z osobních strategií autorů newsletteru a mají pouze informativní charakter. Neměly by být chápány jako specifická nákupní a prodejní doporučení, ale jako podklad pro další analýzu se zohledněním Vašich investičních možností a zkušeností. Ujistěte se, že znáte podmínky investičního newsletteru.

 

 

 

 

 

E-BOOK ZDARMA
Průvodce burzou a investicemi

  • – Akcie
  • – FOREX
  • – Indexy
  • – Futures
  • – Opce a další

Ke stažení ZDE

Komentáře

Přidat komentář