Hedge Fondy mají problém

Manažeři hedge fondů zjišťují, že mají problémy, které ještě zesílily s nástupem D. Trumpa do funkce. Ne s ním osobně, ale s tím, že si nevědí rady na trzích. Po řadu let přitom byli manažeři hedge fondů považováni téměř za „božstva“, za někoho, kdo dokáže hýbat trhem, kam oni potřebují.  

Nyní, prakticky od zavedení politiky nulových úrokových sazeb a zavedení zásahů centrálních bank na finančních trzích, nejsou hedge fondy schopny dosahovat nadprůměrných výsledků.  Nyní se z jejich pohledu situace ještě zhoršila, nevědí, co si počít, kam investovat. Zvláště, když si uvědomíme, že řada z nich používá pákový efekt. Řada hedge fondů navyšuje podíl hotovosti ve svých portfoliích, bojí se investovat.

Podle nich navíc zvolení D. Trumpa zvyšuje nejistotu na trzích. Raději se drží stranou. Co jim ale vadí, je skutečnost, že se drží stranou v době, kdy ceny akcií plynule rostou, navíc s malou volatilitou. Pokud by teď vstoupili na trh, vstupovali by na něj při stále horším a horším ocenění.  To jim ale zhoršuje relativní výkonnost vůči indexu S&P500.

Takže budou čekat na růst volatility. Zvýšené volatility se nedočkají bez poklesu cen. Čím větší bude pokles cen akcií, tím větší test to administrativu D. Trumpa to bude.

 

 
Budujte vzdělání, které vám bude k něčemu užitečné. Stačí se jejich výkonnosti přiblížit…

Jedna z cest je investovat do fundamentálně zdravých akcií vyplácejících zajímavé dividendy. Jak je vybrat?

Od toho je tady Finakademie.
 Pokud vás zajímá, jak tyto fundamentálně zdravé akcie, stáhněte si zdarma můj ebook a podívejte se na moje postupy při vyhledávání těch nejlepších akcií světa:

 

EBOOK ZDARMA ZISKOVÉ AKCIE: investujte profesionálně

  • – Růstové akcie
  • – Dividendové akcie
  • – Tajné informace
  • + „třešnička na dortu“

Ke stažení ZDE

 

Moje kompletní know-how jsem shrnul do Online kurzu Ziskové akcie, který absolvovalo již přes 700 lidí. Vstupte do kurzu a naučte se

  • jak vybudovat penězovod, který zabezpečí i vaše potomky
  • jak získat pasivní příjem z dividend
  • jak budovat s pár korunami skutečné bohatství
  • a mnoho dalšího
  • vstupte do Online kurzu Ziskové akciezačněte ihned pracovat na svém bohatství!

 
 
 

Komentáře

Přidat komentář