CODING CHALLENGE – Zvládneš naprogramovat simulátor burzy?

Autor článku: 26. 5. 2016

Rád řešíš složité problémy? Baví Tě programovat? Zajímají Tě finanční trhy? Chceš zjistit jak funguje burza a finanční trhy v praxi? Pokud ano, čti dál a zúčastni se!

Přední obchodník s cennými papíry WOOD & Company Financial Services, a.s., vyhlásil soutěž pro talentované programátory. Ti nejlepší zabojují o prize pool 100.000 korun.

Za soutěží stojí oddělení Quantitative Trading. Jsme malý tým analytiků, traderů a programátorů s vlastním softwarem, agilně vyvíjeným převážně v Pythonu.

Úkolem v soutěži je naprogramovat co nejlepší simulátor akciové burzy. Má to několik stránek: obsluha síťových klientů, implementace limitního order booku, komunikace s účastníky trhu i s odběrateli tržních dat… burzovní server může být naprogramovaný v jazyce Python, C, nebo C++.

Pojď zjistit více a přihlaš se na https://codingchallenge.wood.cz.

 

wood

 

Štítky: ,

Komentáře

  • martin52 napsal:

    Prva cena v sutazi (40 000 CZK) za komplet burzovy server (vid popis na ich stranke) ? To je menej nez polovica mesacneho platu programatora vo financnej brandzi. Jasne, su to spekulanti :)))

  • jorem napsal:

    Ako programátor, ktorému sa podarilo v rôznych programátorských súťažiach vyhrať sumu 100.000 alebo v USD sa musím tomuto vysmiať. Je totálne smiešne čo čakajú za tie peniaze. A nikto v žiadnej súťaži po mne nechcel kódy. Je to pre tieto končiny typické (a smutné). Prajem im veľa šťastia v naháňaní zúfalcov do košiara...

  • jorem napsal:

    *alebo = ale

Napsat komentář