Články týdne – 6. ledna

clanky_tydne

Jak to vypadá se zlatem? Tento článek je zajímavý, doporučuji. navíc to vypadá, že ohledně zlata dojde přečíst tento článek publikovaný na CBS.

Co je možné čekat v roce 2012? Docela dost… Situace není vůbec veselá, následující článek časopisu Spiegel mluví za vše.

Jak dopadá celý bankovní systém? Článek G.Liry doporučuji všem. Dopad krachu MF Global může přivést velké množství problémů. Koho zajímá vývoj dolaru, nechť si přečte tento blog. 

Článek věnovaný nestabilní ekonomice a hrozící sociální konflikt. Zadluženost vlády hraje svoji důležitou roli.

 

 

 

Komentáře
 1. JirikH napsal:

  Děje se něco? Premium na SILVER SPROTT je aktuálně přes 30 %! Na zlatém premium také roste, ze 2 % je na 6 %.

 2. Kolda napsal:

  Gonzalo Lira píše – „That’s why we’re pulling out our money now—while we still can.“

  Co tím asi myslel? Uzavírá všechny pozice a vytahuje si cash od brokerů? Na jednu stranu bude letos spousta příležitostí, ale to riziko broker failure mne žere.

 3. Jan Dvořák napsal:

  Vypadá to tak – stahuja cash

 4. Kolda napsal:

  Jsem ten článek jen prolítnul, protože o MF Global jsem už něco četl, tak jsem nechtěl ztrácet čas. Teď jsem to přečetl pořádně a vidím, že je tam vše jasně napsáno.
  Těžká věc …, margin account jsem už vyluxoval, nechal jsem tam jen pár tisíc, aby mi účet nezavřeli. Na cash accountu něco mám, ale chtěl jsem jej dost navýšit, abych byl připraven na příležitosti, ale do toho už asi nepůjdu.

 5. VoDo napsal:

  Ted jde o to kde se to naucili? To je normalni cesky tunelovani, bud se to nasi naucili v zahranici a pak aplikovali po revoluci nebo zeby jsme snad dali svetu i neco mi cesi?

Přidat komentář