Články týdne – 5. září

Autor článku: 5. 9. 2014

Miliardáři se chystají na možný propad cen. Jak velkého? Někteří z nich docela hodně.

Německo se zatím „šprajcuje“ snahám ECB. Jak to dopadne po čtvrteční akci ECB, ukáže až čas.

Ukrajina dováží uhlí z Jižní Afriky – to jsou věci…

Kudy a ke komu vede export ruského plynu?

Komentáře

 • DEERRICK napsal:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Chysta-se-revoluce-ve-vasich-penezenkach-Uplne-vas-svleknou-varuje-podnikatel-333714/diskuse?p=3 to by se mi nelíbilo.

 • Oracle napsal:

  @ DEERRICK Môj obľúbený komentár od niku křišťálová koule: Už dnes je dost volů, kteří téhle myšlence tleskají, dokud jim systém "omylem" nevynuluje konto. - Otázka, je tu niekto kto sa na to teší a obhajuje tento koncept? Okrem VoDo, ktorý z toho bol vyslovene nadšený.

 • Pet napsal:

  2 Deerrick - nedělám si iluze, že obchodování s informacemi běží v současné době na plné obrátky - mobilní operátoři dodávají info, statistiky, atd. Řetězce vydávají vlastní platební karty, provozují tel. služby, poskytují půjčky ( bankám mizí spotřebitelské úvěry a zůstává pouze šance v úvěrování firem, investičním bankovnictví a správa vkladů.) Prostě vývoj jde dále.

 • Oracle napsal:

  A prímerie skončilo, Ukrajinská "armáda" si nenechala poradiť (čakal niekto niečo iné?): https://www.zerohedge.com/news/2014-09-06/ceasefire-over-shelling-resumes-mariupol-and-donetsk

 • Oracle napsal:

  Podľa uniknutých informácií EU chce sankciovať Ruské plynárenské firmy: https://www.zerohedge.com/news/2014-09-07/europe-goes-all-will-sanction-rosneft-gazprom-neft-and-transneft Máte dosť paliva na zimu?

 • kubik napsal:

  https://www.silverinstitute.org/site/supply-demand/ Zajímavá tabulka ukazuje deficit stříbra

 • kubik napsal:

  https://www.silverdoctors.com/bo-polny-2000-gold-next-stop-7-year-gold-cycle-targets-5000-333-silver/ Technická analýza která má hlavu a patu

 • johndow napsal:

  Ze by krach? https://www.saturitas.com/ Vážený zákazníku, náš internetový portál je uzavřen. Z důvodu pozastavení maloobchodního prodeje. Děkujeme za pochopení.

Napsat komentář