Články týdne – 26. června

Autor článku: 26. 6. 2015

Když Řecko nezaplatí splátku Mezinárodnímu měnovému fondu – bude se jednat o default či nikoliv? Osobně bych automaticky předpokládal, že ano, ale zde tvrdí opak.

Řecko – bude to „veselý“ víkend.

Čínské akcie zažily dramatická propad cen.

Jak dlouho ještě dolar vydrží?

 

 

Komentáře

  • VoDo napsal:

    Čína je bublina už pár let, nejdřív se lidem říkalo ať investují do nemovitostí, jakmile vyhnali ceny na desetinásobky ročního příjmu tak se začla propagovat burza. To neskončí dobře a dolar, jo dolar ten má našlápnuto, 20 či 30 procent zpevnění je témeř jistota, navzdory všem pochybovačům. Zvýšení úroků na podzim bude další důvod pro růst USD, když k tomu připočítáme tu Čínu. Kam jinam ulejt peníze? Vše je na maximech, kromě USD.

  • VoDo napsal:

    Tak co bude nasledovat? https://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/315992-euroskupina-nekompromisne-zachranny-program-pro-recko-konci-30-cervna/ Bouchli doopravdu do stolu nebo je to jen dalsi bububu? Uz by se to mohlo vyresit, aspon by to hnulo trhama ktery se placaj uz pul roku na stejnym miste.

  • VoDo napsal:

    Neco vice o cine https://www.independent.co.uk/news/business/analysis-and-features/is-the-chinese-stock-market-bubble-about-to-burst-10346773.html

Napsat komentář