Články týdne – 19. října

clanky_tydne

Pimco: rating USA půjde dolů.

Pokud sledujete vývoj na devizových trzích, přečtěte si tento komentář. Ukazuje na skutečnost, že za posledních 7 let se cena dolaru nezměnila, pouze kolísá sem a tam.

Evropa chce jednotná bankovní dohled. To je sice hezké, ale tento krok nemusí výt zcela v souladu s právem… Německo chce zachránit Evropu, zatím míří tímto směrem.

O tom, zda na zlatě je bublina nebo ne, se čas od času diskutuje. Podle tohoto názoru se bublina na zlatě bublina dříve nebo později  zformuje. A bude z ní prý „matka všech bublin“. Právě proto autor zlato kupuje.

 

Archiv – Předchozí články týdne

 

Aktuální investiční trilogie:

 1. Rýsuje se nový finanční systém
 2. Volby ve Francii jako katalyzátor dalšího vývoje 
 3. Devizový trh se změnil k nepoznání

Hledáme nejlepší články čtenářů:

 

Komentáře
 1. VoDo napsal:

  K tomu dolaru, kdyz se clovek koukne na jeste delsi graf, tak i lajcky oko uvidi ze se nejspis formuje dno. Nastava doba nakupu USD, USD bude v bull trhu pristich par desitek let.

 2. plukin napsal:

  „nejspise“? To slovo me v grafech fakt bavi :)) Od 08 se dollar index klepe netrendove mezi 89.11 -71.33. Vyckava se co bude.. Muze to bejt dno, ale taky to muze supajdit dolu. Stred te range je zhruba 80 coz je taky S/R uroven z let 91/95.. Takze pod 80 je to u me slaby jako caj. Aktualne 79.62.. Nad 80 to sanci ma, ale nad tim je spousta resistu a minimalne by to chtelo videt silu.. Takze sumasumarum videt tam ted dno.. to muzou tak akorat ti doufajici lajci 😉 Tot muj ciste technicky pohled..
  Ale klidne napis proc tam to dno zrovna ted vidis nejspise ted..

 3. VoDo napsal:

  Nerikam ze nemuze jit jeste dolu, ale trend se podle me obraci, desitky let padajici dolar bude desitky let stoupajici.

 4. Jan Dvořák napsal:

  Dodal bych článek k blížícím se prezidentským volbám ve Spojených státech:
  https://www.zerohedge.com/news/2012-10-22/doug-caseys-top-five-reasons-not-vote

Přidat komentář